97 طراحی و تولید و چاپ و توزیع انواع سررسید 97 و تقویم رومیزی

سررسید 97 ، تقویم 97 ، دانلود تقویم 97 ، سالنامه 97، تقوی رومیزی 97،

سررسید آزاده ، فروش سررسید ، چاپ سررسید ، تولید سررسید ، توزیع سررسید ، تولیدکننده سررسید

سررسید وزیری ، سررسید پالتویی ، سررسید جیبی ، تقویم رومیزی ، تقویم دیواری

لیست قیمت سررسید 97 ، قیمت سررسید 97، جلد سررسید 97 ، طرح سررسید 97

لیست قیمت سالنامه 97 ، قیمت سالنامه 97، جلد سالنامه 97 ، طرح سالنامه 97

سررسید اختصاصی 97، چاپ سررسید اختصاصی 97، طراحی سررسید اختصاصی 97

سفارش سررسید،سررسید ترمو ، سررسید چرم ، سررسید ارگانایزر، طراحی سررسید، جلد سررسید

تقویم رومیزی ، چاپ تقویم رومیزی ، تقویم رومیزی اختصاصی، قیمت تقویم رومیزی ، سفارش تقویم

سررسید 97 ، سررسید اختصاصی 97 ، سررسید وزیری 97 ، سررسید ارگانایزر97
سالنامه 97 ، سالنامه اختصاصی 97 ، سالنامه وزیری 97 ، سالنامه ارگانایزر97
تقویم ، تقویم دیواری 97 ، تقویم رومیزی 97، فروش تقویم رومیزی 97

سررسید اختصاصی

استفاده از سررسید در طول یک سال، تاثیر بیشتری در فرآیند تبلیغ کالا خواهد داشت. هرساله شرکت ها و سازمان های مختلف از این موقعیت استفاده کرده و با چاپ سررسید اختصاصی از یک تبلیغات موثر بهره می برند. به روش های گوناگونی می توان سررسید را به شکل اختصاصی چاپ کرد که از آن جمله می توان چاپ روی جلد، چاپ ترام، چاپ لت، طراحی جلد اختصاصی را نام برد.

در این حالت، نام، لوگو و اطلاعاتی که مورد تایید سفارش دهنده سررسید است، بر روی جلد سررسید هایی که از قبل از تولید شده اند (سررسید عمومی) چاپ می شوند.برای چاپ روی جلد روش های متفاوتی وجود دارد. معرفترین آنها چاپ داغی، طلاکوب، سیلک است که استفاده از هر کدام به نوع جلد سررسید انتخاب شده وابسته است.

چاپ طلاکوب: نوعی چاپ داغی محسوب می شود با این تفاوت که در چاپ طلاکوب از رنگ های مختلف طلایی، نقره ای، قرمز، آبی و ... استفاده می شود. در چاپ طلاکوب مانند چاپ داغی ابتدا کلیشه ی هر طرح آماده شده و بر روی جلد سررسید حک می شود سپس توسط لایه های رنگی برجستگی ها و فرورفتگی های ایجاد شده پر می شوند. همان طور که در چاپ داغی انتخاب قلم اهمیت بالایی دارد در چاپ طلاکوب هم قلم ریز باعث کاهش کیفیت و وضوح طرح روی جلد می شود البته استفاده از قلم یا تصاویری که فضای بیشتری را برای پر شدن توسط لایه های رنگی دارند نیز مناسب نمی باشند چرا که ممکن است تراکم لایه های رنگی در قسمت هایی از طرح کم شود.بر خلاف چاپ داغی که تنها در سررسید چرم کاربرد دارد از چاپ طلاکوب می توان در سررسید سلفون، سررسید چرم و سررسید ترمو استفاده کرد.

چاپ ترام:

لت صفحات رنگی داخل سررسید است که معمولا در ابتدا یا انتهایی سررسید قرار می گیرد.لت ها از کاغذ گلاسه تهیه می شوند و گرماژ بالاتری نسبت به دیگر صفحات داخلی سررسید دارند. برای معرفی کامل خدمات و محصولات، سابقه فعالیت و ... استفاده از لت بهترین گزینه است.

طراحی جلد اختصاصی:

طرح جلد سررسید و ظاهر برای تولید کنندگان و برای خریداران اهمیت بالایی دارد. گاهی سفارش دهنده نیاز به سررسیدی دارد که مطابق با خواسته و نظر او طراحی شده باشد.در این حالت طرح جلد به صورت اختصاصی آماده می شود و در مراحل صحافی قرار می گیرد. استفاده از این روش برای تیراژهای پایین مناسب نیست و معمولا در تیراژهای بالای 500 استفاده می شود

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت کرانه مجاز می باشد.

 

کرانه ...

مركز تخصصي طراحی ، تولید ، چاپ و توزیع انواع سررسيد هاي سال 1397 به صورت روز شمار ، دو روز شمار و جمعه مشترک با جلد گالينگور ، چرم ، ترمو و سلفون با بهترين كيفيت صحافي و قيمت بسيار مناسب (عمومي و اختصاصي )
از ارزان ترين تا نفيس ترين سررسيد ها و تقويم هاي سال 97 ،تقویم های رومیزی هفتگی و ماهیانه ، طراحی و چاپ سررسید اختصاصي مطابق با طرح و نظر شما آشنایی بیشتر با گروه چاپ و تبلیغات کرانه

اطلاعات تماس

سررسید 97 دفتر قم ، خیابان جمهوری، ساختمان الماس واحد ۷

سالنامه 97 شماره تماس تلگرام: 09123227068

تقویم رومیزی 97 0990-353-4712

لیست قیمت سررسید97 info[at]karaneh.net

تماس با ما